
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | P250BR |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | Passive with Readout |
| Attenuation Value: | 10:1 |
| Bandwidth: | 250MHz |
| Resistance - Input: | 10M |
| Voltage - Max: | CAT II 300V |
| Capacitance - Input: | 14pF |
| Cable Length: | 78.740" (2000.00mm) |
| Color: | - |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of P250BR2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M
OSCOPE PROBE X100 200MHZ 100M
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M
LED MOUNTING PAD NYLON 3.0MM
OSCOPE PROBE X10 250MHZ 10M
440 MHZ OMNI ANT MOUNT KIT
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W