SL1500-4/480+LXI
Description
PWR SUP 0-1500VDC 6000W 0-4A
DataSheet
SL1500-4/480+LXI PDF
Type:Rack Mount (AC to DC)
Voltage - Supply:480VAC
Voltage - Output:0 ~ 1500VDC
Current - Output:0 ~ 4A
Number of Outputs:-
Size / Dimension:24.000" L x 19.000" W x 1.720" H (609.60mm x 482.60mm x 43.69mm)
Features:Ethernet, Programmable, RS-232, Tracking
Power (Watts):6000W