
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MAX® 7000A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Programmable Type: | In System Programmable |
| Delay Time tpd(1) Max: | 10 ns |
| Voltage Supply - Internal: | 3V ~ 3.6V |
| Number of Logic Elements/Blocks: | 8 |
| Number of Macrocells: | 128 |
| Number of Gates: | 2500 |
| Number of I/O: | 100 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 144-LQFP |
| Supplier Device Package: | 144-TQFP (20x20) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 180 |
Current price of EPM7128AETC144-10N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CPLD 256MC 5NS 176TQFP
IC CPLD 64MC 7.5NS 64CSBGA
IC CPLD 64MC 7.5NS 64CSBGA
CAP CER 0.022UF 200V X7R 0805
IC CPLD 128MC 10NS 144TQFP
CAP CER 3.6PF 25V T2H 0201
CONN SOCKET 22-28AWG CRIMP GOLD