
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MAX® 7000A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Programmable Type: | In System Programmable |
| Delay Time tpd(1) Max: | 7.5 ns |
| Voltage Supply - Internal: | 3V ~ 3.6V |
| Number of Logic Elements/Blocks: | 16 |
| Number of Macrocells: | 256 |
| Number of Gates: | 5000 |
| Number of I/O: | 84 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 100-TQFP |
| Supplier Device Package: | 100-TQFP (14x14) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 270 |
Current price of EPM7256AETI100-7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
EE PLD, 4NS, PAL-TYPE PQCC28
IC CPLD 384MC 3.5NS 176TQFP
IC CPLD 384MC 9NS 208QFP
IC CPLD 256MC 7.5NS 100TQFP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
ADJ PWR RES 27 OHM 70W CHAS MT
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR AMBE