
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MAX® 7000A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Programmable Type: | In System Programmable |
| Delay Time tpd(1) Max: | 7.5 ns |
| Voltage Supply - Internal: | 3V ~ 3.6V |
| Number of Logic Elements/Blocks: | 4 |
| Number of Macrocells: | 64 |
| Number of Gates: | 1250 |
| Number of I/O: | 36 |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 44-TQFP |
| Supplier Device Package: | 44-TQFP (10x10) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 480 |
Current price of EPM7064AETI44-7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CPLD 440MC 9NS 256FBGA
IC CPLD 64MC 7.5NS 48TQFP
IC CPLD 256MC 6.7NS 132BGA
IC CPLD 64MC 7.5NS 44TQFP
CAP CER 220PF 50V X8G RADIAL
DISPLAY 7SEG 0.39" SGL YLW 10SMD
12-HOLE INSULATED PANEL