
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | MAX® 7000A |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Programmable Type: | In System Programmable |
| Delay Time tpd(1) Max: | 7.5 ns |
| Voltage Supply - Internal: | 3V ~ 3.6V |
| Number of Logic Elements/Blocks: | 8 |
| Number of Macrocells: | 128 |
| Number of Gates: | 2500 |
| Number of I/O: | 84 |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 100-LBGA |
| Supplier Device Package: | 100-FBGA (11x11) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 176 |
Current price of EPM7128AEFC100-7N is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
IC CPLD 128MC 10NS 100QFP
IC CPLD 144MC 7.5NS 144TQFP
IC CPLD 512MC 10NS 144TQFP
LED XLAMP COOL WHITE 5100K 4SMD
SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V
IC CPLD 128MC 7.5NS 100FBGA
IC RECEIVER 28/4 64NFBGA