GS81313LD18GK-714I
Description
IC SRAM 144MBIT PARALLEL 260BGA
DataSheet
GS81313LD18GK-714I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Quad Port, Synchronous, QDR IIIe
Memory Size:144Mb (8M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:714 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.2V ~ 1.35V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)