GS8256418GD-250I
DataSheet
GS8256418GD-250I PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, Standard
Memory Size:288Mb (16M x 18)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)