GS8256436GD-200IV
DataSheet
GS8256436GD-200IV PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, Standard
Memory Size:288Mb (8M x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:200 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)