GS880Z36CGT-250IV
DataSheet
GS880Z36CGT-250IV PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, ZBT
Memory Size:9Mb (256K x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)