GS8320Z36AGT-250IV
Description
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP
DataSheet
GS8320Z36AGT-250IV PDF
Memory Format:SRAM
Technology:SRAM - Synchronous, ZBT
Memory Size:36Mb (1M x 36)
Memory Interface:Parallel
Clock Frequency:250 MHz
Write Cycle Time - Word, Page:-
Access Time:-
Voltage - Supply:1.7V ~ 2V, 2.3V ~ 2.7V
Operating Temperature:-40°C ~ 100°C (TJ)