AS6C1008-55STINLTR
Description
IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32STSOP
DataSheet
AS6C1008-55STINLTR PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Access Time:55 ns
Voltage - Supply:2.7V ~ 5.5V
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C (TA)
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:32-LFSOP (0.465", 11.80mm Width)