TDTTP4000W066B-KIT
Description
4KW TOTEM-POLE PFC EVAL KIT
DataSheet
TDTTP4000W066B-KIT PDF
Outputs and Type:1, Non-Isolated
Power - Output:4 kW
Voltage - Output:390V
Current - Output:15A
Voltage - Input:90 ~ 265 VAC
Regulator Topology:-
Frequency - Switching:66kHz