TDTTP4000W065AN-KIT
Description
4 KW ANALOG BRIDGELESS TOTEM-POL
DataSheet
TDTTP4000W065AN-KIT PDF
Outputs and Type:1, Non-Isolated
Power - Output:4 kW
Voltage - Output:387V
Current - Output:-
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Regulator Topology:-
Frequency - Switching:65kHz