JL13C65S
Description
5460 LUMEN 65 W SPOT EQUIP LIGHT
DataSheet
JL13C65S PDF
Type:Utility Light
Cable Length:6.00" (152.40mm)
Cable Diameter:-
Voltage:12 ~ 24VDC
Lamp Wattage:65 Watt
Current Rating (Amps):2.7A ~ 5.4A
Quantity Unit Price Ext. Price
CAR-FLAT CABLE
SWITCH SPDT NO/NC 3P
INTERMEDIATE CAR STANDARD DUTY
13309C
13309C
PT PUNCHDOWN TOOL WITH NEVER DUL
HFLV - BLUE
HFLV - BLUE
CORONA PANEL SHIELDS USING VINYL
JL13C65S
JL13C65S