JL13C65W
Description
5460 LUMEN 65 W WIDE EQUIP LIGHT
DataSheet
JL13C65W PDF
Type:Utility Light
Cable Length:6.00" (152.40mm)
Cable Diameter:-
Voltage:12 ~ 24VDC
Lamp Wattage:65 Watt
Current Rating (Amps):2.7A ~ 5.4A
Quantity Unit Price Ext. Price
RETRACTOR SAFETY DUTY
SINGLE BUTTON 3 PIN SPST NO 10A
STBA-RB1
STBA-RB1
NO BUTTONS IP20 RUN BAR ONLY
RBNC-12
RBNC-12
BNC CONNECTOR RMOVAL TOOL
JL13C65W
JL13C65W