UZB12.051
Manufacturer
PULS
VIGOR # :
Description
BATTERY ONLY FOR DC-UPS 12V
Catalog
Accessories
DataSheet
UZB12.051 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Replacement Battery Cartridge
For Use With/Related Products:UBC10.241
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SPD 3P LINK
BP480V40C
BP480V40C
EXT BATTERY PACK W/ INT DISCONN
ACA01
ACA01
G5 IPDU MAGNETIC 2 PIECE DOOR SE
M7681-46
M7681-46
14MM JUMPER SKT W/HNDL RED
UZB12.051
UZB12.051
BATTERY ONLY FOR DC-UPS 12V
CABLE ASSY SFP+ M-M 3M
CMC 2LN 200 OHM SMD