BBPY00321611600Y00
DataSheet
BBPY00321611600Y00 PDF
Number of Lines:1
Impedance @ Frequency:60 Ohms @ 100 MHz
Current Rating (Max):4A
DC Resistance (DCR) (Max):20mOhm
Ratings:-
Operating Temperature:-55°C ~ 125°C
Package / Case:1206 (3216 Metric)
Mounting Type:Surface Mount
Height (Max):0.051" (1.30mm)
Size / Dimension:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)