CHPFL-0100
Description
RF FILTER HI PASS 1.55GHZ INLINE
DataSheet
CHPFL-0100 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Frequency:100MHz
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Package / Case:Inline, SMA Connection, F and M
Size / Dimension:0.435" Dia x 1.504" L (11.05mm x 38.20mm)