TTF533-2-5EE1
Description
TUNABLE BANDPASS FILTER - 473 MH
DataSheet
TTF533-2-5EE1 PDF
Part Status:Active
Frequency:533MHz Center
Ripple:-
Insertion Loss:2dB
Mounting Type:Chassis Mount
Package / Case:-
Size / Dimension:8.340" L x 5.440" W (211.84mm x 138.18mm)
Height (Max):2.820" (71.63mm)