CP20710P150-20
Manufacturer
Amtery Corporation
VIGOR # :
Description
7 GHZ 10 GHZ, 20 DB COUPLING, B
Catalog
RF Directional Coupler
DataSheet
CP20710P150-20 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Coupler Type:Standard
Frequency:7GHz ~ 10GHz
Coupling Factor:20dB
Applications:General Purpose
Insertion Loss:0.35dB
Power - Max:150W