CP20710P150-20
Description
7 GHZ 10 GHZ, 20 DB COUPLING, B
DataSheet
CP20710P150-20 PDF
Coupler Type:Standard
Frequency:7GHz ~ 10GHz
Coupling Factor:20dB
Applications:General Purpose
Insertion Loss:0.35dB
Power - Max:150W