
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Attenuation Value: | 20dB |
| Frequency Range: | 0 Hz ~ 1.0 GHz |
| Power (Watts): | 1W |
| Impedance: | 50 Ohms |
| Package / Case: | BNC In-Line Module |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 |
Current price of 120085 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RF ATTENUATOR 10DB SMA MODULE
RF ATTENUATOR 3DB 50OHM SMA
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM DIE
FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
RF ATTENUATOR 20DB 50OHM BNC
CLAMP STRAP ADAPTERS
PNEUMATIC THERMOSTAT ADAPTER