IPC03-50P
Description
RFID TAG R/W 125KHZ COIN
DataSheet
IPC03-50P PDF
Technology:Passive
Frequency:125kHz
Standards:-
Operating Temperature:-25°C ~ 70°C
Size / Dimension:0.197" L x 1.969" D (5.00mm x 50.00mm)