MS378-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.85"X1.488" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS378-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:1.488" (37.80mm)
Width - Overall:0.850" (21.60mm)