MS193-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.72"X0.76" SLDR
DataSheet
MS193-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.138" (3.50mm)
Length - Overall:0.760" (19.30mm)
Width - Overall:0.720" (18.30mm)