MS384-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 1.48"X1.512" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS384-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.433" (11.00mm)
Length - Overall:1.512" (38.40mm)
Width - Overall:1.480" (37.60mm)