MS345-20F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.846"X1.358" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS345-20F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.126" (3.20mm)
Length - Overall:1.358" (34.50mm)
Width - Overall:0.846" (21.50mm)