MS168-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.531"X0.661" SLDR
DataSheet
MS168-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.197" (5.00mm)
Length - Overall:0.661" (16.80mm)
Width - Overall:0.531" (13.50mm)