MS585-10F
Description
RF SHLD FRAME 1.957"X2.303" SLDR
DataSheet
MS585-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.185" (4.70mm)
Length - Overall:2.303" (58.50mm)
Width - Overall:1.957" (49.70mm)