52-CBSA-1.75X4.75X0.5
Description
RF SHIELD 1.75" X 4.75" T/H
DataSheet
52-CBSA-1.75X4.75X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:4.750" (120.65mm)
Width - Overall:1.750" (44.45mm)