MS191-10S
Description
19.1 X 18.2 X 5MM EMI/RFI SHIELD
DataSheet
MS191-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.197" (5.00mm)
Length - Overall:0.752" (19.10mm)
Width - Overall:0.717" (18.20mm)