MS473-10S
Description
47.3 X 23.3 X 5.3MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS473-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.209" (5.30mm)
Length - Overall:1.862" (47.30mm)
Width - Overall:0.917" (23.30mm)