52-CBSA-3.25X3.25X0.5
Description
RF SHIELD 3.25" X 3.25" T/H
DataSheet
52-CBSA-3.25X3.25X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:3.250" (82.55mm)
Width - Overall:3.250" (82.55mm)