S02-20150300
Manufacturer
Harwin
VIGOR # :
Description
RF SHIELD 0.591" X 0.787" SMD
Catalog
RF Shields
DataSheet
S02-20150300 PDF
Type Description
Series:EZ BoardWare
Package:Bulk
Part Status:Active
Type:CAN
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.787" (20.00mm)
Width - Overall:0.591" (15.00mm)