MS209-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.602"X0.823" SLDR
DataSheet
MS209-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.079" (2.00mm)
Length - Overall:0.823" (20.90mm)
Width - Overall:0.602" (15.30mm)