MS268-20S
Description
26.8 X 15.6 X 4MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS268-20S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.157" (4.00mm)
Length - Overall:1.055" (26.80mm)
Width - Overall:0.654" (16.60mm)