MS402-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 1.362"X1.583" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS402-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.209" (5.30mm)
Length - Overall:1.583" (40.20mm)
Width - Overall:1.362" (34.60mm)