MS323-20F
Description
RF SHLD FRAME 0.937"X1.272" SLDR
DataSheet
MS323-20F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.185" (4.70mm)
Length - Overall:1.272" (32.30mm)
Width - Overall:0.937" (23.80mm)