MS412-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.535"X1.622" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS412-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.201" (5.10mm)
Length - Overall:1.622" (41.20mm)
Width - Overall:0.535" (13.60mm)