MS093-10S
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
9.3 X 9.3 X 5MM EMI/RF SHIELD
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS093-10S PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.197" (5.00mm)
Length - Overall:0.366" (9.30mm)
Width - Overall:0.366" (9.30mm)