MS256-10S
Description
25.6 X 15.5 X 2.3MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS256-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.091" (2.30mm)
Length - Overall:1.008" (25.60mm)
Width - Overall:0.610" (15.50mm)