MS206-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.701"X0.811" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS206-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.118" (3.00mm)
Length - Overall:0.811" (20.60mm)
Width - Overall:0.701" (17.80mm)