MS412-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.535"X1.622" SLDR
DataSheet
MS412-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.201" (5.10mm)
Length - Overall:1.622" (41.20mm)
Width - Overall:0.535" (13.60mm)