MS483-10F
Description
RF SHLD FRAME 1.744"X1.902" SLDR
DataSheet
MS483-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.157" (4.00mm)
Length - Overall:1.902" (48.30mm)
Width - Overall:1.744" (44.30mm)