MS148-10S
Description
14.8 X 8.9 X 2MM EMI/RF SHIELD
DataSheet
MS148-10S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.079" (2.00mm)
Length - Overall:0.583" (14.80mm)
Width - Overall:0.350" (8.90mm)