52-CBSA-5.0X5.5X0.5
Description
RF SHIELD 5" X 5.5" THROUGH HOLE
DataSheet
52-CBSA-5.0X5.5X0.5 PDF
Type:Shield, 2-Piece
Height - Overall:0.500" (12.70mm)
Length - Overall:5.500" (139.70mm)
Width - Overall:5.000" (127.00mm)