MS511-20S
Description
51.1 X 38.4 X 6.5MM EMI/RF SHIEL
DataSheet
MS511-20S PDF
Part Status:Active
Type:Shield, 1-Piece
Height - Overall:0.256" (6.50mm)
Length - Overall:2.012" (51.10mm)
Width - Overall:1.512" (38.40mm)