MS268-10F
Manufacturer
Masach
VIGOR # :
Description
RF SHLD FRAME 0.614"X1.055" SLDR
Catalog
RF Shields
DataSheet
MS268-10F PDF
Type Description
Series:Drawn-Seamless EMI/RFI Shield
Package:Tray
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.098" (2.50mm)
Length - Overall:1.055" (26.80mm)
Width - Overall:0.614" (15.60mm)