MS268-10F
Description
RF SHLD FRAME 0.614"X1.055" SLDR
DataSheet
MS268-10F PDF
Part Status:Active
Type:Frame
Height - Overall:0.098" (2.50mm)
Length - Overall:1.055" (26.80mm)
Width - Overall:0.614" (15.60mm)